ул. Драгомирова, 15Б
ЖК "Новопечерские Липки"
_____

ул. Пушкинская, 32Б
1 мин. от м. Льва Толстого

_____

ул. Большая Васильковская, 80
1 мин. от м. Олимпийская

Художня штопка

Ви хочете подарувати своєму одязі друге, найкраще життя? Це просто – скористайтесь послугою художньої штопки.
За нашими плечима 15-річний досвід роботи

Художня штопка одягу у Києві

Ви хочете подарувати своєму одязі друге, найкраще життя? Це просто – скористайтесь послугою художньої штопки. Професійні досвідчені майстри подбають про ваші речі: виконають роботу швидко та якісно, а приємна вартість послуги стане додатковим бонусом. Висока якість за найвигіднішою ціною – наш головний принцип роботи!

Художня штопка: індивідуальний підхід, бездоганна якість, вигідні ціни

На найулюбленіших джинсах з'явилася дірка? Гра дитини у дворі закінчилася плямою на сорочці, яка не виводиться? Малюнок на урочистій скатертині був пропалений і перестав тішити погляд? Ніхто не застрахований від пошкоджень та вад. Спеціалісти нашої компанії пропонують професійний дизайнерський метод ремонту дорогого одягу. У цих та багатьох інших випадках художня штопка стане оптимальним варіантом вирішення проблеми.

Метод художньої штопки одягу популярний і затребуваний вже понад двісті років. Незважаючи на те, що технологія дуже делікатна та трудомістка, рівень її ефективності дуже високий. Тканина відновлюється вручну – майстер відтворює пошкоджені фрагменти наново, використовуючи ідентичні нитки. Пошкодження стає максимально непомітним, як і сама штопка за рахунок унікального відновлення переплетень ниток і малюнка.

Художня штопка у Києві в нашій компанії виконаються кваліфікованими фахівцями. Це виняткова майстерність, яка потребує десятиліть удосконалення для досягнення найчудовіших результатів. Саме тому ми можемо гарантувати, що звернувшись до нас за допомогою, ви отримаєте:

  • повне відновлення текстури, кольору, а також найскладніших малюнків;
  • ремонт дорогого одягу будь-якого ступеня складності, незалежно від характеру вади. Майстри однаково успішно відреставрують тканину, яка була порізана, забруднена, пропалена, пошкоджена міллю;
  • реставрацію речей із блискучою або гладкою поверхнею, а також виготовлених із тонких синтетичних ниток. Наші талановиті майстри прийдуть на допомогу навіть якщо в інших ательє вам сказали, що відновлення неможливе.

Реставрація одягу за допомогою штопки – копітка робота, яка іноді потребує прокладання кількох десятків стібків. Довірте цю процедуру найкращим фахівцям: робота з нами – це чудова якість за приємними цінами.
@masterskaya.atelie
Як замовити?
Оформити замовлення в ательє
Обговоріть усі деталі замовлення в одній із наших майстерень!
Виклик майстра на дім
Спеціаліст приїде за вказаною адресою для обговорення замовлення.
Замовити через розділ «Контакти»
Зв'язок із нами – по телефону чи через форму зворотного зв'язку.
Є питання?
Зателефонуйте чи напишіть нам в месенджер
Телефон
044 229 58 57
063 229 58 57
Консультація і прийом замовлень по всій Україні
Адреси
вул. Драгомирова, 15Б
(ЖК "Новопечерські Липки")
__
вул. Є.Чикаленка, 32Б
(м. Пл.Українських Героїв)
__
вул. Велика Васильківська, 80
(м. Олімпійська)

Графік
Пн-Пт
10:00 - 19:00
Сб-Нд
10:00 - 18:00
Без вихідних
Наші клієнти
Замовити безкоштовну консультацію
Якщо у Вас є питання щодо ціни на наші послуги, або будь-які інші — ми з радістю відповімо на них.