ул. Драгомирова, 15Б
ЖК "Новопечерские Липки"
_____

ул. Пушкинская, 32Б
1 мин. от м. Льва Толстого

_____

ул. Большая Васильковская, 80
1 мин. от м. Олимпийская

Підгонка весільної сукні

Якщо Вам необхідно підігнати весільну сукню за розміром Вашої фігури, то фахівці ательє «Masterskaya» запропонують Вам оптимальні варіанти та виконають роботу якісно!

Підгонка весільної сукні по фігурі
в Києві

Якщо перед весіллям з вбранням нареченої ще не все добре, то це привід для великої нервування. Сукня за тиждень до події раптом погано стала на Вас сидіти? Чи потрібно терміново внести зміни до вбрання? Або часу ще багато, і Ви хочете докладно позбутися всіх дратівливих дрібниць? Зверніться до «Masterskaya», і ми неодмінно допоможемо Вам!

Підгонка весільної сукня: зручні варіанти

Знайти вбрання, яке з першої ж примірки ідеально сяде по фігурі – велика удача. Найчастіше варіант, що сподобався, буде десь тиснути, виявиться занадто вільним або не підійде по зростанню. Але не варто зневірятися! Проблема може бути вирішена швидко і просто – потрібно лише звернутися до фахівців.

У нашому ательє підгонка весільної сукні по фігурі в Києві буде зроблена швидко і акуратно, зі збереженням якості та всіх дизайнерських особливостей моделі. Ми визначимо, де корінь проблеми, і усунемо його: заузимо або розширимо в талії, грудях, змінимо фасон або додамо деталей, а також виконаємо будь-які інші роботи:

  • Пропрацюємо ліф, у тому числі представлений у вигляді корсету, з гарантією відсутності перекосів, асиметрії, усунення грудей і т.д.
  • Піднімемо або опустимо лінію талії, усунемо проблему з ростовкою.
  • При необхідності - переробимо спідницю, зробимо її більш пишною або заузимо низ, подовжимо або вкоротимо вбрання.
  • Виправимо недосконалості пройми чи горловини.
Вінчальна сукня - надто важлива і дорога деталь, щоб довіряти її будь-кому або вносити зміни самостійно, не маючи відповідного досвіду. Доопрацювання має проводитися майстрами. Крім того, саме в ательє Вам допоможуть підібрати додаткові матеріали та фурнітуру, якщо це потрібно.
Є питання?
Зателефонуйте чи напишіть нам в месенджер

Телефон
044 229 58 57
063 229 58 57
Консультація і прийом замовлень по всій Україні

Адреси
вул. Драгомирова, 15Б
(ЖК "Новопечерські Липки")
__
вул. Є.Чикаленка, 32Б
(м. Пл.Українських Героїв)
__
вул. Велика Васильківська, 80
(м. Олімпійська)


Графік
Пн-Пт
10:00 - 19:00
Сб-Нд
10:00 - 18:00
Без вихідних

Замовити безкоштовну консультацію
Якщо у Вас є питання щодо ціни на наші послуги, або будь-які інші — ми з радістю відповімо на них.