ул. Драгомирова, 15Б
ЖК "Новопечерские Липки"
_____

ул. Пушкинская, 32Б
1 мин. от м. Льва Толстого

_____

ул. Большая Васильковская, 80
1 мин. от м. Олимпийская

Ремонт светру

Зачепилися рукавом улюбленого светра та утворилася дірка?
Не потрібно викидати улюблену річ, краще несіть нам!

Ремонт светру - ціна і якість

Фахівці у наших майстернях знають, що індивідуальний підхід до кожного замовлення – запорука успішно виконаної роботи. Тому з нами ремонт светрів різної складності пройде відмінно: ми впораємося з будь-якою проблемою, врахуємо всі побажання клієнтів і, при необхідності, проконсультуємо з приводу дизайну.

Ремонт светрів та в'язаних виробів у Києві - послуги

  • Вкорочення в'язаних та трикотажних виробів
  • Укорочування за рахунок формування бейки
  • Перезакриття краю
  • Кетлівка
  • Відновлення полотна – усунення дірок у трикотажному одязі.
  • Підняття петель
  • Усунення затяжок
Ручниці піднімуть петлі, розправлять затяжки, ущільнять та вив'яжуть фрагменти на протертих місцях. Незалежно від того, який ремонт трикотажних виробів проводиться - вкорочування трикотажу або реставрація - Вам гарантовано індивідуальний підхід. Усі види робіт виконуються професійно та на високому рівні.

Всі ми знаємо, що не існує вічних речей, але щоразу купуючи обновку, сподіваємося, що вона ніколи не втратить свого первозданного нового вигляду, а тканина надовго збереже початкову форму, кольори не потьмяніють. Звичайно, це не так! З часом наші улюблені речі псуються, тканина витягується, до того ж, ніхто не застрахований від неприємностей у вигляді зачіпок, петель, що розпустилися, або випадково з'явилася дірочки на одязі.

Досвідчені фахівці знають, що існують різні технології та способи реставрації та ремонту в'язаних виробів. Професійні майстри нашого ательє знають усі секрети ремонту одягу, починаючи від виробів з хутра та до складного ремонту тонкої трикотажної або шовкової тканини.

У наш час у будь-якої людини основна маса речей у гардеробі зроблена саме з трикотажної тканини, яка набула своєї популярності завдяки практичності та універсальності. Така тканина дуже приємна на дотик і завжди чудово виглядає. Трикотажні речі примхливі, якщо на такому виробі з'являється хоч одна петлі, що розпустилася, то незабаром вона перетвориться на дірку, тому дуже важливо вчасно підняти петлі і усунути затяжку, і улюблена річ знову буде як нова!

Виправити в домашніх умовах такі дефекти складно, адже ремонт трикотажних виробів потребує спеціального обладнання та знання необхідних технологій. У нашому ательє проводиться широкий спектр робіт з трикотажем: усунення різних дефектів, відновлення форми виробу, підшивка та підганяння одягу по фігурі, заміна блискавок та багато іншого.

Щоб Ваші улюблені речі не були відправлені в комірчину або на дачу, приносьте їх у наше ательє, де вмілі майстрині акуратно підтягнуть петлі або усунуть затяжки на тканині, і одяг знову радуватиме вас своїм бездоганним виглядом!
@masterskaya.atelie
Є питання?
Зателефонуйте чи напишіть нам в месенджер
Телефон
044 229 58 57
063 229 58 57
Консультація і прийом замовлень по всій Україні
Адреси
вул. Драгомирова, 15Б
(ЖК "Новопечерські Липки")
__
вул. Є.Чикаленка, 32Б
(м. Пл.Українських Героїв)
__
вул. Велика Васильківська, 80
(м. Олімпійська)

Графік
Пн-Пт
10:00 - 19:00
Сб-Нд
10:00 - 18:00
Без вихідних
Клієнти
Замовити безкоштовну консультацію
Якщо у Вас є питання щодо ціни на наші послуги, або будь-які інші — ми з радістю відповімо на них.