ул. Драгомирова, 15Б
ЖК "Новопечерские Липки"
_____

ул. Пушкинская, 32Б
1 мин. от м. Льва Толстого

_____

ул. Большая Васильковская, 80
1 мин. от м. Олимпийская

Вкоротити і підшити брюки

Ми вкорочуємо будь-які штани та джинси
За нашими плечима 15-річний досвід роботи

Підшити брюки та джинси

Вашому одягу потрібен професійний ремонт, корекція розміру, покращення посадки по фігурі? Ви зібралися підшити штани, змінити їх ширину, декорувати, відремонтувати чи замінити фурнітуру? Наше ательє пропонує досвід своїх найкращих майстрів, якісні матеріали та обладнання, короткий термін виконання будь-якого вашого замовлення.
Ціни на ремонт брюк
Види ремонту брюк
Ушити брюки
Професійно ушити брюки в ательє
Підшити брюки
Професійно підшити брюки в ательє
Вкоротити брюки
Професійно вкоротити брюки в ательє
Розшити брюки
Професійно розшити брюки в ательє

Підшити ваші брюки в Києві

Якщо штани трохи широкі чи довгі, сміливо їх купуйте. Справа в тому, що сьогодні виробники випускають одяг стандартних розмірів: S, M, L, XL. Особливості фігур ніхто не враховує. Тому дуже часто штани, які вчасно по ширині не підходять по довжині, і навпаки. Знайти такий варіант, щоб усе сиділо ідеально практично неможливо.

В ательє ремонту одягу «Masterskaya» проблеми зайвих сантиметрів вирішуються дуже просто.
Ми вкорочуємо будь-які штани та джинси

  • Одяг зношується. Час невблаганно пошкоджує речі, а розлучатися з ними не хочеться, тим більше, що ремонт джинсів однозначно дешевше, ніж купівля нових.
  • Одяг не підходить. Ви купили костюм до весілля, але довжину штанин потрібно скоригувати під фасон взуття. Ви схудли або, навпаки, додали вшир, і хочете змусити улюблені лакси схуднути або погладшати разом з вами.
  • Майстер зробить краще. Володіючи базовими кравецькими навичками, ви самі могли б підшити або ушити джинси чи шорти. Але часу завжди не вистачає, а найголовніше, ви знаєте – лише професійне обладнання та навички гарантують високий результат.
Якщо ж потрібний дизайнерський підхід до ремонту ваших штанів, то такі складні завдання під силу тільки майстру з відповідним досвідом.
Ми допомагаємо не просто упорядкувати одяг, покращити його зовнішній вигляд, а й стилізувати, реставрувати, скоригувати за фігурою.

Наші послуги - це традиційний перелік, який виконує чоловіче ательє: перелицювання, заміна підкладки, вкорочування, подовження, штопка, підшив, обробка джинсовою тканиною, шкірою, хутром, трикотажем. Майстер вставить нову застібку блискавку, замінить чи додасть заклепки, гудзики, кнопки, іншу швейну фурнітуру. Виконає декоративні елементи – рядок, аплікації, вставки, накладні кишені тощо.

Від інших ательє з ремонту одягу в Києві та області нас відрізняють:

  • Сервіс. Ми надаємо повноцінне забезпечення замовлення. Звертаючись до нас, не турбуйтеся про тканини та фурнітуру – ми всі підберемо самі.
  • Якість. Наші кравці здатні підшити джинси в Києві краще за колег по цеху з інших майстерень. У нас працюють універсали, люди з художнім смаком, для яких будь-яка робота з реставрації та декорування одягу – творчий процес.
  • Професіоналізм. Показово, що до нас приходять клієнти, які не змогли обслужити в інших майстернях.
    Чому так відбувається? Хто володіє секретом, той має успіх: наші майстри знають безліч оригінальних способів ремонту та перекрою джинсів, заміни блискавок, потайної штопки і навіть збільшення розміру одягу.Наприклад, підрубуючи низ штанин, ми можемо зберегти заводський рядок. Послуга так і називається: підшиття джинсу зі збереженням шва. Вони стануть коротшими, а фірмовий рядок залишиться на своєму місці. Якщо хочете отримати ідеальну роботу, приходьте до нас.

@masterskaya.atelie
Є питання?
Зателефонуйте чи напишіть нам в месенджер
Телефон
044 229 58 57
063 229 58 57
Консультація і прийом замовлень по всій Україні
Адреси
вул. Драгомирова, 15Б
(ЖК "Новопечерські Липки")
__
вул. Є.Чикаленка, 32Б
(м. Пл.Українських Героїв)
__
вул. Велика Васильківська, 80
(м. Олімпійська)

Графік
Пн-Пт
10:00 - 19:00
Сб-Нд
10:00 - 18:00
Без вихідних
Клієнти
Замовити безкоштовну консультацію
Якщо у Вас є питання щодо ціни на наші послуги, або будь-які інші — ми з радістю відповімо на них.