ул. Драгомирова, 15Б
ЖК "Новопечерские Липки"
_____

ул. Пушкинская, 32Б
1 мин. от м. Льва Толстого

_____

ул. Большая Васильковская, 80
1 мин. от м. Олимпийская


Ремонт сумки Michael Kors

Ми займаємося ремонтом сумок Michael Kors у Києві понад 15 років.
Працюємо лише з найкращою фурнітурою світових брендів.

Ремонт сумок Michael Kors у Києві.
Доставка замовлень по всій Україні.

Коли псується улюблена річ, це викликає лише негативні емоції. І звичайно, розлучатися з нею не хочеться, особливо коли йдеться про фірмові вироби, такі як сумки від бренду Майкл Корс. І це не потрібно робити, краще звернеться до Мастерської і провести ремонт зіпсованого виробу.

Ми виконуємо як невеликі реставраційні роботи, так і складний ремонт сумок Майкл Корс у Києві. Кропотлива праця майстра допомагає повернути улюбленій речі гарний вигляд та продовжити її довговічність.
Ціни на ремонт сумок
* Остаточна вартість послуги озвучується майстром при безпосередньому зверненні до ательє разом із виробом, який потребує ремонту.
Послуги з ремонту сумок
Професійний ремонт жіночих сумок
Професійний ремонт чоловічих сумок
Ремонт коштовних дизайнерських сумок
Професійний ремонт будь-якої складності
Професійний ремонт ручок сумок будь-якої складності
Заміна блискавки на сумках будь-якої складності
Професійний ремонт і реставрація шкіряних сумок
Професійний ремонт гаманців і портмоне
Професійна ручна чистка і фарбування сумок

Реставрация сумок Michael Kors

Ремонт сумок Майкл Корс у нашому ательє здійснюється саме так. Наші майстри застосовують особливі методи роботи з цінними видами шкіри, застосовують ефективні речовини, що щадять до матеріалу, барвники. Професійні засоби дозволяють відновити колір, структуру шкіри, її еластичність та гнучкість навіть якщо виріб помітно зношений.

Ремонт сумок Mihael Kors включає усунення будь-яких пошкоджень:
  • Реставрація та заміна ручок, які часто стираються, розтягуються, лопаються, рвуться. Деякі вироби колекцій дизайнера декоровані фірмовою фурнітурою на ручках (металеві пластини, обручки, прикраси), які можуть загубитися або поламатися. Ми виконуємо їх відновлення, закріплення.
  • Ремонт, заміна замків та застібок-блискавок.
  • Реставрація структури та кольору шкіри. У процесі носіння шкіра часто втрачає свою гнучкість, витягується, її форма вже не така акуратна як при покупці. Втрачається також фактурність і колір, з'являються пляма потертості. Наші майстри виконують фарбування, відновлення шкіри на сумках.
  • Усунення різних пошкоджень шкіри (порізи, пропали, розриви, тріщини, подряпини). Такого роду ремонт сумок Майкл Корс передбачає застосування ефективних технологій заклеювання за допомогою рідкої шкіри та армування порізу зсередини сіточкою для запобігання повторному розриву.
  • Проведення комплексного ремонт сумок Michael Kors, який включає реставрацію шкіри, потертих кутів, заміну канта, внутрішньої підкладки та інші роботи.
Якщо шкіра світлого або яскравого відтінку вона може швидко забруднитися. Але в нашому ательє знають, як повернути сумці акуратний вигляд, не пошкодивши структуру матеріалу. Наші майстри дбайливо проводять ремонт сумок Michael Kors, у роботі застосовують безпечні засоби, які відновлюють властивості шкіри, повертають гнучкість та міцність.

Часто ремонту сумок Майкл Корс можна запобігти, якщо вчасно звертатися до сервісу. Розрив ручок можна передбачити, якщо вчасно зробити їхнє зміцнення, коли вже виявили їхнє витягування невелике розходження шва. Ми радимо берегти свої вироби та вчасно звертатися до майстрів, доки не потрібні радикальні заходи.

@masterskaya.atelie
Є питання?
Зателефонуйте чи напишіть нам в месенджер
Телефон
044 229 58 57
063 229 58 57
Консультація і прийом замовлень по всій Україні
Адреси
вул. Драгомирова, 15Б
(ЖК "Новопечерські Липки")
__
вул. Є.Чикаленка, 32Б
(м. Пл.Українських Героїв)
__
вул. Велика Васильківська, 80
(м. Олімпійська)
Графік
Пн-Пт
10:00 - 19:00
Сб-Нд
10:00 - 18:00
Без вихідних
Наші клієнти
Працюємо з такими брендами
Безкоштовна консультація з Ремонту Сумок
Якщо у Вас є питання щодо ціни на наші послуги, або будь-які інші — ми з радістю відповімо на них.